střechy - klempířství - pokrývačství - Pavel Novák

Hlinická 74, 391 37 Chotoviny, tel./fax: 381 284 058, mobil: 606 893 136, web: www.novak-strechy.cz, e-mail: info@novak-strechy.cz


Střechy Novák - klempířství, pokrývačství
Novinky

Zaměstnáváme spolehlivé a zručné řemeslníky, používáme kvalitní a osvědčené materiály i postupy, zaručujeme dobře odvedenou práci. Rádi a ochotně vám ještě před potvrzením spolupráce zdarma poradíme, jaký typ střešní krytiny zvolit a jak při stavbě či rekonstrukci střechy postupovat.  

Kontakt

Pavel Novák
Hlinická 74, 391 37 Chotoviny

tel./fax: 381 284 058
mobil: 606 893 136
e-mail: pnovak74@volny.cz 

Střechy Novák -> klempířské práce

Klempířství a klempířské práce

Tábor, Jindřichův Hradec, Benešov, Praha a okolí

Pokrývačství a klempířství Střechy Novák se specializuje na klempířské a pokrývačské práce. V moderně vybavené dílně vyrábíme klempířské prvky na zakázku, které pak odborně namontujeme. Používáme kvalitní materiály (nejčastěji pozink, měď, lindab, hliník či titanzink) a zaměstnáváme spolehlivé, zkušené a zručné řemeslníky. Sídlo firmy je v obci Chotoviny u Tábora, avšak rádi a ochotně k vám přijedeme, vše potřebné zaměříme a zakázku obratem naceníme. Kontaktujte nás!

Nejčastější klempířské práce

Naše klempířství nabízí své služby v široké oblasti Tábor – Jindřichův Hradec – Benešov – Praha, ale i v širším okolí. Nabízíme vám veškeré klempířské práce na střechách a domech:

  • výroba klempířských prvků – výroba na míru – parapety, okapy, oplechování komínů, hromosvody, žlaby, římsy, krbové či komínové stříšky aj.

  • montáž klempířských prvků – montáž námi vyrobených klempířských prvků – hromosvody, žlaby, římsy, krbové či komínové stříšky, parapety či okapy

  • demontáž i pokládka střešních krytin – demontáž staré střešní krytiny, následné pokrývačské práce (odborná pokládka plechových i jiných střešních krytin)

Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci!

       
   
         

 

Máme bohaté zkušenosti s klempířskými pracemi

Součástí nabídky firmy Střechy Novák jsou také klempířské práce. Zajišťujeme oplechování fasád a střech, lemování komínů a další práce. Veškeré klempířské prvky vyrábíme ve vlastní dílně, nabízíme jak funkční komponenty, tak ozdobné klempířské prvky. Pracujeme s měděnými, pozinkovanými či titanzinkovými plechy, pro výrobu klempířských prvků používáme pouze kvalitní materiál. Ověřené pracovní postupy a spolehliví a zruční klempíři jsou zárukou kvalitně odvedené práce.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies